Tējas pasaule ir pasakainu aromātu, smaržu, garšu un baudas ceļojums. Tik daudz aromātu, tik daudz garšu, kas īstenus tējas mīļotājus neatstās vienaldzīgus.

Uzņēmums “TEA GARDENS” SIA ar tējas tirdzniecību nodarbojas no 2016.gada, saviem klientiem piedāvājot daudz un dažādas tējas, akcentu liekot tieši uz to kvalitāti. Šobrīd piedāvājam vairāk kā 150 nosaukumu tējas no dažādiem pasaules reģioniem – pie mums atradīsiet gan klasiskās zaļās un melnās tējas, gan šo tēju maisījumus, vairāku veidu Oolong, Ķīnas Pu-erh, Dienvidāfrikas rooibos un Dienvidamerikas mate, matchas pulveri, augļu tējas, fitotējas un zāļu tēju maisījumus, šķīstošo cigoriņu dzērienu un kakao pulveri.

Mūsu sadarbības partneri ir tējas ražotājkompānijas Ceilonā (Šrilanka), Krasnodarā (Krievijas Federācija), Vācijā.

Piedāvātie Ceilonas tēju zīmoli:

Tējas ražošanai tiek izmantota tikai labākā Ceilonas tēja, kas audzēta un iegūta augstkalnu tējas plantācijās. Pircējiem tiek piedāvāta gan zaļā, gan melnā tēja – kā tīrā veidā, tā ar piedevām. Piedevas ir dabīgas izcelsmes – augļu gabaliņi, ziedlapiņas, ēteriskās eļļas un esences, aromātvielas.

Visai šo kompāniju ražotajai tējai uz iepakojuma ir emblēma „Lauva ar zobenu”.

Tā ir Šrilankas tējas padomes preču zīme. Šī kvalitātes zīme apliecina, ka tēja ir audzēta, ražota un iepakota Šrilankā un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Šrilankas tējas padome ne tikai piešķir šo kvalitātes zīmi, bet arī veic stingru kvalitātes kontroli visos tējas ražošanas etapos.

Kompānijas ir ieguvušas sekojošus sertifikātus, kas apliecina ražotās produkcijas augsto kvalitāti:

  • ISO 22000:2005 – tas ir pārtikas drošības vadības standarts, ko izstrādājusi Starptautiskā Standartizācijas organizācija. Tā ir atzītākā ar pārtiku un pārtikas nekaitīgumu saistītā sertifikācija pasaulē.
  • HACCP (Hazar Analysis Critical Control Points) – starptautisks standarts drošas pārtikas ražošanai.                                                      
  • GMP (Good Manufacturing Practices) – sertifikācija, kas apliecina atbilstību pārtikas drošības noteikumiem.                                            

Tāpat esam Krievijas kompānijas ražotās produkcijas izplatītāji Baltijā.

Piedāvātie šīs kompānijas zīmoli: