Mūsu veikalā ir 10 jaunas tējas

“TEA GARDENS” SIA  ir Šrilankas kompānijas „Euro Asia Corporation (Pvt) Ltd.” oficiālais pārstāvis Baltijas reģionā.

Šrilankas kompānija „Euro Asia Corporation (Pvt) Ltd.” ir Premium klases tējas ražošanas un eksporta uzņēmums, kas dibināts 2005.gadā. Kompānija ir līderis starp Šrilankas Premium klases tējas eksportētājiem, kas vairākārt ieguvis gan nacionālās, gan starptautiskās godalgas.

„Euro Asia Corporation (Pvt) Ltd.” piedāvā 3 zīmolu tējas:

Tējas ražošanai tiek izmantota tikai labākā Ceilonas tēja, kas audzēta un iegūta augstkalnu tējas plantācijās. Pircējiem tiek piedāvāta gan zaļā, gan melnā tēja – kā tīrā veidā, tā ar piedevām. Piedevas ir dabīgas izcelsmes – augļu gabaliņi, ziedlapiņas, ēteriskās eļļas un esences.

Visai kompānijas ražotajai tējai uz iepakojuma ir emblēma „Lauva ar zobenu”.

Tā ir Šrilankas tējas padomes preču zīme. Šī kvalitātes zīme apliecina, ka tēja ir audzēta, ražota un iepakota Šrilankā un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Šrilankas tējas padome ne tikai piešķir šo kvalitātes zīmi, bet arī veic stingru kvalitātes kontroli visos tējas ražošanas etapos.

Kompānija ieguvusi sekojošus sertifikātus, kas apliecina ražotās produkcijas augsto kvalitāti:

  • ISO 22000:2005 – tas ir pārtikas drošības vadības standarts, ko izstrādājusi Starptautiskā Standartizācijas organizācija. Tā ir atzītākā ar pārtiku un pārtikas nekaitīgumu saistītā sertifikācija pasaulē.
  • HACCP (Hazar Analysis Critical Control Points) – starptautisks standarts drošas pārtikas ražošanai.                                                      
  • GMP (Good Manufacturing Practices) – sertifikācija, kas apliecina atbilstību pārtikas drošības noteikumiem.